RSS
piątek, 24 stycznia 2014

Zachęcam do obejrzenia kilku krótkich filmów na youtube z organizowanych przez nas imprez karnawałowych dla dzieci. Jeśli chodzi o imprezy dla dzieci to posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego też tak dobrze nam to wychodzi :) 

wtorek, 31 grudnia 2013

Bez animatorów prowadzących imprezę nie ma raczej mowy o tym, aby imprezie czegoś nie brakowało. Można zamówić ( i należy ) dmuchane zamki i dmuchane zjeżdżalnie, lecz imprezę także musi ktoś prowadzić. Na imprezie powinny być także m.in. atrakcje takie jak:

  • malowanie twarzy
  • skręcanie balonowych zwierzątek
  • olbrzymie bańki mydlane
  • organizacja konkursów
  • animatorzy

Jeśli spodziewamy się na imprezie dużo dzieci warto zamówić dwoje animatorów do malowania twarzy, gdyż tutaj zawsze na imprezach jest długa kolejka i lepiej dla dzieci jeśli nie będą musiały tak długo czekać. Ze skręcaniem balonowych figurek jest podobna sytuacja, lecz balonowe zwierzątka skręca się praktycznie w kilkanaście sekund, a jednak malowanie twarzy zabiera ok. 5-10 minut na jedno dziecko. Dobra organizacja urodzin dziecka będzie zawierała przynajmniej kilka atrakcji dla dzieci. Atrakcje powinny być dobrane do wielu i zainteresowań choćby solenizanta. 

Dzięki animatorom na imprezie, lub na urodzinach dzieci będą mogły brać udział w wielu interesujących animacjach dla dzieci, także zamówmy animatorów z rzetelnej i znanej firmy, godnej zaufania tak jak tutaj. 

poniedziałek, 25 listopada 2013

Dekoracje balonowe na urodziny dziecka

Wiadomo, że prawie wszystkie dzieci bez wyjątku lubią balony. Można zamówić więc na urodziny dziecka fajne dekoracje balonowe, którymi można ciekawie udekorować np. pokój solenizanta, lub salon, a także ogród.  Do tego oczywiście trzeba mieć talent i zamówienie takiej osoby, która potrafi w ciekawy i interesujący sposób udekorować miejsce można zlecić np tutaj. Widać tutaj jak ładnie i ciekawie można połączyć balony by stworzyły nie lada arcydzieło, które sprawi dzieciom na imprezie bardzo dużą niespodziankę. 

Dekoracje balonowe mogą także przeistoczyć się na już na samej imprezie w warsztaty balonowe, które są także wspaniałą atrakcją urodzin. Taka impreza urodzinowa Poznań na której dzieci uczą się tworzyć balonowe kreacje jest dla dzieci fajnie spędzonymi chwilami na urodzinach. 

poniedziałek, 18 listopada 2013

Organizacja imprezy świątecznej i mikołajkowej

Do jednych z bardziej oczywistych atrakcji na imprezy dla dzieci w grudniu należy św. Mikołaj. Dzięki dobrze zaplanowanej imprezie dzieci będą miały mnóstwo wrażeń i nie zapomną tak ciekawego spotkania ze św. Mikołajem. Na imprezie mikołajkowej św. Mikołaj powinien nie tylko rozdawać prezenty, lecz także być w stanie bawić się z dziećmi. 

Także i urodziny można zmówić w tej firmie, która specjalizuje się w organizacji imprez. Dobrzy animatorzy z doświadczeniem kilku letnim w prowadzeniu animacji to podstawa udanej imprezy. Oczywiście liczy się także budżet, gdyż z pustego nawet Salomon nie naleje. 

Dobre animacje i usługi dla dzieci można zamówić właśnie z tej tutaj firmy. Udana impreza to impreza z rzetelną i godną zaufania firmą a z taką mamy tu do czynienia. Bez wątpienia należy ona do czołówki firm eventowych, a w Poznaniu to raczej jest główną firmą mogącą pochwalić się bardzo dobrymi opiniami klientów. 

Dlatego organizacja imprezy świątecznej z animatorami tej firmy jest tak dobrym wyborem. 

organizacja imprezy świątecznej

poniedziałek, 11 listopada 2013

Małe co nie co na temat mydełek glicerynowych tak popularnych dzisiaj. Oto krótka informacja jak i z czego je wykonać. Nadają się wyśmienicie na urodziny dla dzieci i inne imprezy, czy eventy

Jeśli lubisz dodawać do mydła najróżniejsze składniki i tworzyć najbardziej zaskakujące mydełka, baza Stephenson jest idealna, dając szerokie pole dla własnej kreatywności.

Najwyższej jakości glicerynowa baza mydlana angielskiej firmy Stephenson, która jest najbardziej popularną na świecie bazą do produkcji mydła. Baza wytwarzana jest w 100% z olei roślinnych, zawiera naturalną glicerynę, która nawilża i zmiękcza skórę. Nie zawiera alkoholu lub innych substancji, które mogłyby podrażnić skórę. Jest delikatna dla skóry, hipoalergiczna, nie zatyka porów. Tworzy luksusową i bogatą pianę, która wspaniale usuwa brud, nie naruszając pH skóry. Takie mydełka i oferowane warsztaty są świetnym uzupełnieniem na imprezy dla dzieci z każdej okazji. 

Baza mydlana Stephenson jest wszechstronnym i łatwym w użyciu produktem, umożliwia wyrób mydeł o lepszych parametrach i jakości niż w przypadku innych baz. Jest bezzapachowa, nie modyfikuje dodawanych do niej zapachów i barwników, umożliwiając otrzymanie mydełek o czystych, „prawdziwych” zapachach i żywych kolorach. Łatwo daje się usuwać z formy, a także nie żółknie jak wiele innych baz. Do prowadzenia warsztatów z mydełkami potrzebny nam będzie animator, który pomoże dzieciom wykonać mydełka. 

niedziela, 13 października 2013

Jedną z następnych atrakcji są bańki mydlane xxl zamawiane na urodziny i inne imprezy dla dzieci. Bańki mydlane są piękne, a trak duże bańki mydlane można powiedzieć, że są nawet bardziej piękne ze względu na swoje rozmiary. Zabawa z bańkami i pokazy baniek mydlanych na urodziny dla dzieci niewątpliwie dostarczają dzieciom mega emocji. Bańki mydlane zamawiane są na różnego rodzaju imprezy i wydarzenia. Są pięknym pokazem i wspaniałą atrakcją na każdym evencie. W Poznaniu agencje eventowe takie jak ta oferuję tę właśnie usługę. 

bańki mydlane

Jedną z bardzo przydatnych atrakcji na urodziny jest animator, lub animatorka, którzy potrafią zająć się odpowiednio dziećmi. Słowo kluczowe tutaj to odpowiednio. Dlaczego? Dlatego, że nie każdy animator z każdej firmy jest jednak osobą, która potrafi zając się dziećmi na imprezie urodzinowej. Jest tak z wielu przyczyn. Jednym z powodów może być to, że jest to nowa osoba w świecie animacji i nie potrafi dobrze dać sobie radę samemu na takiej imprezie dla dzieci. Dlatego większość rodziców woli jednak wynająć animatora ze znanej firmy, takiej jak ta tutaj. Nie ma wtedy niepowodzeń i rozczarowań. Przecież nie można pozwolić na to, aby urodziny naszego dziecka były nieudane. 

urodziny dla dzieci w Poznaniu

niedziela, 22 września 2013

Aj jak cudownie jest kiedy taki fajny klaun na urodziny trafia na naszą imprezę. Wtedy rodzice sobie mogą odpocząć od zajmowania się dziećmi bo widzą, że ich maluchy są pod odpowiednią opieką doświadczonego animatora z klasą artysty. Ale skąd wziąć takiego artystę? Dobry klaun na urodziny Poznań to klaun Apsik, którego wielu z Was już pewnie nie raz widziało na imprezach w Poznaniu a nawet w innych miastach. Klaun Apsik prowadzi Agencję artystyczno-eventową i często organizują imprezy i animacje dla wielu różnych firm, szkół, przedszkoli i osób prywatnych.  

Oto Klaun Apsik, czyż nie jest przesympatyczny? :) 

klaun na urodziny poznań, klaun, klaun poznań, klaun z poznania, wynajem klauna

Więcej zdjęć z pokazu baniek mydlanych z klaunem Apsik. 

Bańki mydlane i klaun Apsik

Klaun i bańki mydlane xxl

Na rynku we Wrześni 29.05.2012 odbyło się wydarzenie podobne do tego na poznańskim Starym Rynku jedynie na mniejszą skalę, no bo mniejsze miasto, ale zabawa z bańkami mydlanymi była równie dobra. 

środa, 27 lutego 2013

Imprezy karnawałowe dla dzieci.

Organizacja imprez.

Oferta tej firmy jest niezmiernie bogata, o czym można się łatwo przekonać odwiedzając stronę organizacja imprezy dla dzieci Poznań. Jest to niewątpliwie oferta profesjonalnych usług w zakresie organizacji imprez dla dzieci, imprez i pikników firmowych. Można tutaj także wynająć szczudlarzy, klaunów, mimów na wydarzenia firmowe, akcje reklamowe i promocyjne. Doświadczeni animatorzy prowadzą imprezy, które każdorazowo są niebywale atrakcyjne dla dzieci i dla dorosłych na imprezach. Także catering jest w ofercie firmy, która zresztą bierze udział w programie Rzetelna Firma więc wiadomo, że można polegać na ich usługach.

imprezy dla dzieci poznań

Tygrysek z bajki o Kubusiu Puchatku cieszy się niezmiernym powodzeniem i zostaje obdarzany sympatią wszystkich, i małych i dużych. Animacje dla dzieci Poznań to zadanie dla takiej jak ta profesjonalnej firmy. Można Tygryska zamówić na imprezy firmowe i imprezy prywatne.

Dzięki firmom takim jak ta organizacja imprez firmowych, imprez i urodzin dla dzieci  to czysta przyjemność. Można zapomnieć o stresie i problemach i zrelaksować się wiedząc, że mamy do czynienia z dobrą firmą. 

poniedziałek, 04 lutego 2013

Oferta organizacji animacji na urodziny dla dzieci Poznań, wielkopolska. Wiadomo, że wszystkim rodzicom zależy na tym, aby urodziny ich dziecka były udane i wyjątkowe. Czasem jednak oni sami nie potrafią zagwarantować atrakcji i zabaw na takim poziomie jak oni sami i dzieci by sobie życzyli. Wtedy właśnie dzwonią do firm zajmujących się organizacją imprez dla dzieci czy urodzin dla dzieci. Nie każda firma oferuje dobrej jakości usługi, z tym trzeba się liczyć. Warto dlatego korzystać ze sprawdzonych firm i sprawdzonych ofert. 

Zabawy na urodzinach dla dzieci czynią ten dzień bardzo miłym i niezapomnianym.  Do tego potrzebny jest oczywiście dobry animator, lub animatorka. 

 
1 , 2
Tagi